Zkušenosti s účetnictvím

Společnost Účetnictví a daně Jiráková funguje v současné podobě teprve od roku 2009, naše zkušenosti s vedením účetnictví nebo s daňovým poradenstvím ale sahají mnohem dál. Díky tomu, že jsme měli možnost být svědky překotného vývoje legislativy i stylu práce v našem oboru, umíme svým klientům poskytovat služby podložené dlouholetou zkušeností, ale zároveň i detailní znalostí současné účetní i daňové problematiky.

I když se ale od samého počátku musíme neustále učit a snažit se udržet své služby na špičkové současné úrovni, spousta věcí zůstává ve stejné podobě, jako tomu bylo, když naše účetní kancelář začínala: třeba snaha o maximální preciznost a důslednost při práci nebo touha vyhovět individuálním potřebám každého podnikatele. Za sebou už máme stovky spoluprací a se řadou z těch, kteří nám své účetnictví, daňovou evidenci nebo mzdovou agendu svěřili v roce 2009, spolupracujeme dodnes.

Jsme rádi, že nám naši klienti na naši práci pravidelně dávají pozitivní ohlasy, a děláme všechno pro to, abychom jejich důvěru nezklamali. Vyzkoušejte nás i Vy a připojte se ke klientům, kteří jsou s naším účetnictvím spokojení! Těšíme se na spolupráci s Vámi.