O nás

Ať už jste malý podnikatel nebo zavedená firma, dobře víme, jak nepříjemná umí být zdánlivě nekonečná řada daňových a účetních povinností. Proto děláme v účetní a daňové kanceláři Bc. Aleny Jirákové v Rychnově nad Kněžnou všechno pro to, abychom Vám od nich ulehčili a umožnili Vám udělat si víc času na své podnikání nebo si najít chvilku pro sebe. V naší kanceláři poskytujeme kompletní účetní a daňové služby, mzdovou agendu a daňové poradenství.

Protože je každý z našich klientů unikátní, přizpůsobujeme mu vždy svůj servis na míru tak, aby maximálně vyhovoval konkrétní formě jeho podnikání. Balíček svých služeb si u nás můžete sestavit sami a stejně tak se můžete rozhodnout, jaké výstupy od nás budete požadovat nebo jakou formou nám budete předávat podklady ke zpracování. Myslíme v první řadě na Vaši spokojenost a svou práci odvádíme pokaždé precizně a poctivě. Vyzkoušet nás kdykoli můžete sami – stačí se nám ozvat a dát nám vědět, jaké jsou Vaše požadavky.

Mezi jakými službami můžete v rámci nabídky účetní kanceláře Bc. Aleny Jirákové vybírat?

  • Stavíme především na pečlivém vedení účetnictví, pro které používáme kvalitní moderní software. Vedeme jak klasické účetnictví, tak daňovou evidenci: v obou případech zpracujeme Vaše podklady přesně v souladu s platnými normami a odevzdáme Vám přehledně zpracovaný výsledek. K vedení účetnictví a daňové evidence patří mimo jiné i vedení evidence majetku nebo zpracovávání účetních závěrek na konci každého roku.
  • Pro firmy nabízíme také kompletní vedení mzdové agendy. Postaráme se o veškerou administrativu, která je spojená s rolí zaměstnavatele: od zhotovení pracovních smluv, přes pravidelné zpracovávání mzdových listů, mzdových pásek a příkazů k úhradě, až po roční zúčtování mezd.
  • Zpracováváme všechny typy daňových přiznání a sami je včas podáváme (pokud nebudete stíhat, rádi pro Vás zařídíme odklad podání). Zpracováváme daňová přiznání k daním příjmů fyzických osob i právnických osob, k dani z přidané hodnoty, silniční dani, dědické dani atd.
  • Nabízíme také služby v oblasti účetního poradenství. Kdykoli si nebudete jistí, jak se to má s Vašimi daňovými povinnostmi nebo budete tápat v nejnovějších legislativních změnách, bude Vám v naší kanceláři k dispozici kvalifikovaný účetní poradce, který Vám ve Vašich daňových povinnostech udělá jasno. Pomůžeme Vám Vaše daňové povinnosti optimalizovat a ujistit se tak, že budete platit jenom to, co musíte.

Zavolejte nám a získejte pro své podnikání kvalitního a spolehlivého partnera. V naší daňové kanceláři spolupracujeme s drobnými podnikateli i velkými firmami z celého Královéhradeckého kraje. Věříme, že s našimi službami budete stejně spokojeni jako oni!

Provozní doba

Pondělí 8-11 12-15
Úterý 8-11 12-15
Středa 8-11 12-15
Čtvrtek 8-11 12-15
Pátek 8-11 12-15