Kontakty

Hledáte novou účetní nebo potřebujete někoho, kdo Vám pomůže orientovat se v oblasti daní? Ve společnosti Účetnictví a daně Jiráková Vám dokážeme pomoct, ať už jste drobný podnikatel nebo velká firma. Zkuste nám zavolat a dát nám vědět, jak byste si spolupráci s námi představovali!

Účetnictví a daně Jiráková
Bc. Alena Jiráková

IČ: 27557740

Adresa:
Sokolovská 1494
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon:
604 107 179

E-mail:
alena@jirakova.cz

Web:
www.jirakova.cz
Profil na Katalogu účetních

Hledáte někoho, kdo se v účetnictví i daních dokonale vyzná? Proč nevyužít účetní a daňovou poradkyni s dlouholetými zkušenostmi a bohatou praxí? Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kde nás najdete v Rychnově

Pokud hledáte novou účetní nebo potřebujete poradit s daněmi, rádi Vám v účetní kanceláři Bc. Aleny Jirákové pomůžeme, ať už podnikáte přímo v Rychnově nad Kněžnou nebo v jiných částech Královéhradeckého kraje. Na podrobnostech našich služeb se můžeme osobně domluvit buď přímo v sídle Vaší firmy, nebo v naší rychnovské kanceláři. Tu najdete v Sokolovské ulici v Rychnově, sotva dvě stě metrů od hlavního nádraží a kousek od místního finančního úřadu. Přímo před budovou naší kanceláře je poměrně rozlehlé parkoviště, které můžete během návštěvy u nás využít. Hned vedle je také zastávka autobusu, na které Vám zastaví městské linky č. 1, 2 a 3 nebo několik meziměstských linek. Jak už bylo zmíněno, na železniční nádraží se pěšky dostanete za slabých pět minut. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!